Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu

Zagłosuj na bibliotekę - akcja Empiku

W połowie października przystąpiliśmy do programu lojalnościowego Empiku wspierającego biblioteki szkolne w naszym kraju. Do programu zgłosiło się ponad 300 podstawówek z całej Polski.

Biblioteki szkolne są miejscem pierwszego kontaktu dzieci z literaturą, to tam najmłodsi „ połykają haczyk”, poznają niezwykłe historie, które rozbudzają wyobraźnię.

Akcja polegała najpierw na przesłaniu pracy konkursowej , której tematem przewodnim było hasło „Książki są fajne i kropka”.

Następnie przesłany został formularz zgłoszeniowy naszej szkoły, potem uruchomiona została aplikacja konkursowa. Uczniowie, nauczyciele, rodzice głosowali na naszą bibliotekę poprzez codzienne odwiedzanie strony z aplikacją www.empik. Do oddania głosu niezbędne było posiadanie profilu na Facebooku.

Do 10 szkół, które uzyskały najwięcej głosów internautów Empik przekaże aż 10 tysięcy książek, po 1 tysiącu na szkołę.

Dzięki zaangażowaniu internautów i lokalnych społeczności książkowy Mikołaj przyjedzie do: Gdańska, Warszawy, Choszczna, Błonia, Ząbek, Bielska Podlaskiego, Piastowa i Inowrocławia.

Dziękując Państwu za aktywny udział w akcji mamy nadzieję, że za rok nasza szkoła zdobędzie więcej głosów, a tym samym święty Mikołaj przyjedzie także do uczniów SP-4 w Swarzędzu.

Oto szkoły, które zdobyły najwięcej głosów:

 

Gdańsk – Szkoła Podstawowa nr 40
Warszawa – Szkoła Podstawowa nr 319
Choszczno – Szkoła Podstawowa nr 1
Warszawa – Szkoła Podstawowa nr 342
Błonie – Prywatna Szkoła Podstawowa Kolumbus
Warszawa – Szkoła Podstawowa S.T.O.
Ząbki – Szkoła Podstawowej nr 3
Bielsk Podlaski – Szkoła Podstawowa nr 4
Piastów – Szkoła Podstawowa nr 4
Inowrocław – Szkoła Podstawowa w Górze